Kdo jsemMonika Tomečková - masáže Zlín a Vsetín

Masérkou již od roku 1999. více  zde .

Specializace na  medové masáže  ,shiatsu, těhotné a děti, aromaterapeutické masáže a manuální lymfodrenáže.
 

"Žádná masáž ode mě nebude stejná, každý okamžik a každý člověk je jedinečný a vyžaduje individuální přístup, který je veden mou spontáností a intuicí."  Dotekem moc ráda dělám radost sobě i druhým. Děkuji za to, i vám všem, kteří mě v tom podporujete a mé služby využíváte. Těším se na Vás !  Monika

Reference


Pokud máte chuť poreferovat, napište na email a přidám vaši referenci na stránku, děkuji.

Některé níže uvedené reference jsou okopírované z web stránek, které už neexistují. Děkuji za pochopení.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vložil: D.Cotek
Datum: 30.12.2013
Titulek: Shiat-su
Dobrý den.Chtěl bych Vám poděkovat za včerejší masáž. Už večer jsem se začal cítit o hodně líp. A dnes je to ještě lepší. Takový pocit klidu,pohody a vyrovnanosti jsem už dlouho neměl. Je to skvělé a určitě někdy využiju Vašeho daru a umění pomoct.Ještě jednou děkuju a přeju krásný den.

Vložil: Boženka Lažová
Datum: 19.11.2013
Titulek: Máš zlaté ruce
Dlouho jsem se necítila takhle krásně opečovávána a dobře promasírovaná! :-) Moc děkuji,budu Tě doporučovat a přeji mnoho zdraví i Tobě.
 
Vložil: Magda K.
Datum: 6.03.2013
Titulek: Kurz lávovky
Skvělá atmosféra, báječná lektorka Monika vše ochotně vysvětlila a předvedla, opravdu zazitek! děkuji moc a těšim se opět :-) jo a holky, všechny jste byli bájo!!!
 
Vložil: Leona
Datum: 1.10.2012
Titulek: Rituál pěti elementů
Absolvovala jsem Rituál pěti elementů. Byl to pro mne naprosto super prožitek a velmi hluboký relax. Paní Moniku všem doporučuji, protože takový příval energie jsem nezažila. Tuto masáž budu určitě opakovat.
 
Vložil: Pedro de la ProBe
Datum: 15.08.2012
Titulek: doporučení Moniky
Mohu s jistotou jen doporučit všem,kdo potřebují třeba jen odreagovat se a zároveň ulehčit od tělesných trápení, zapomenout na každodenní starosti, poznat individuální a velmi lidský přístup, který je umocněn profesionalitou. Uvidíte,že se budete k Monice rádi vracet a těm, kteří zde dávají své pochvalné komentáře, dávám plně za pravdu :-)
 
Vložil: Vanda Kašparová
Datum: 28.05.2012
Titulek: Medová masáž
Musím říct, že medová masáž naprosto předčila má očekávání. Překvapily mne její - již okamžité - účinky. Medovka od paní Moniky Tomečkové je ale korunována jejím osobním přístupem ke klientovi, a to vše ve velmi příjemném prostředí. 
Co dodat? Doporučuji! :-)

Vložil: Helča Šupková
Datum: 11.01.2012
Titulek: mám svou masérku!
Jsem bývalá vrchol.volejbalistka a moje záda a celé tělíčko dostávalo-často-dost zabrat...Za všechny ty roky jsem vyzkoušela práci spousty masérů,takže masážička,kterou jsem si vychutnala v uterý 3.1.,byla opravdu náááádherným začátkem Nového roku.Díky Moničko!!!Skvělá práce,skvělé prostředí,skvělý přístup - a skvělý výsledek! P.primář při středeční kontrole mě pochválil -jupíííí-konečně mám SVOU masérku :-))
 
Vložil: Míša 
Datum: 14.09.2011
Titulek: kvalitní služby
Chodím rád do tohoto studia, protože vím, že o mě bude vždy dobře postaráno. Pěkně zrelaxuji a vždy odcházím spokojen. Na paní masérku Moniku nedám dopustit a všem doporučuji! Mám rád kvalitu a té se mi dostává a né kvantitu jako v jiných masážních studiích.

Vložil: horolezec M.Konečný
Datum: 23.06.2011
Titulek: Zlaté ručičky paní Moničky
Je mi 35 let, hodně sportuji a tělo už tak neregeneruje jak by mělo a kamarád mi doporučil paní Moniku a od té doby jsem u ní pečený vařený. Vždy mě postaví na nohy když to přeženu, hezky si tam odpočinu, ale nejhorší je že i masáže jednou končí a nikdy se mi potom z útulné masérny nikam nechce. Vřele doporučuji! děkuji za vaše zlaté ručičky :-)

Vložil: Jana Šimurdová
Datum: 2.04.2011
Titulek: moc příjemné
Naprosto úžasná masérka,když vyzkoušíte už nebudete chtít chodit jinam.Moc příjemné prostředí a velmi osobní přístup včetně poradenství na profi úrovni.


VÝROKY KLIENTŮ PO MASÁŽI :-)
chtěla jsem to sem průběžně zapisovat, neboť jsou to krásné perličky, ale vše se nedá stíhat :-)

 

Kontaktujte nás